Doplnky

V našej kategórií Doplnky nakúpite tovar už od 1.95 €. K najčastejšie kupovaným patrí Crossroad TENT PEG NS - Náhradné oceľové kolíky a Crossroad NÁHRADNÉ STANOVÉ TYČE 9,5MM NS - Sada na opravu stanových tyčí, ale aj Crossroad STANOVÉ KOLÍKY - Náhradné stanové kolíky. Zákazníci dobre hodnotia najmä High Peak KOLÍK STANOVÝ NS - Stanový kolík V akcií kúpite aktuálne produkt TRIMM PODLÁŽKA KE STANU PARTY S NS - Podlaha do stanu K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Lotto TRINA čierna XS - Dámske tielko Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Crossroad NÁHRADNÉ OPRAVNÉ TYČE 9,5MM NS - Set na opravu stanových tyčí. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Doplnky a budete naozaj spokojní.

High Peak MISTRAL NS - Zástena

High Peak MISTRAL je zástena vhodná ako ochrana proti vetru, alebo priamemu slnku na pláži, alebo kdekoľvek na záhrade. Je vyrobený z polyesterovej tkaniny s polyuretánovým záterom.

Vango STRIKE HAMMER NS - Kladivo

Veľmi užitočné kladivo Vango STRIKE HAMMER sa hodí na zatĺkanie stanových kolíkov do tvrdej, nepoddajnej pôdy. Vďaka piesočnej výplni sa pri údere presunie váha do hlavy kladiva a zaistí ešte...

Campingaz RUČNÁ PUMPA - Pumpa

Ručná pumpa pre nafukovanie a vyfukovanie. Funguje s väčšinou ventilov vrátane bostonských ventilov, ventilov s poistkou, ventily Coleman Double lock. Prenosný textilný obal súčasťou výrobku.